• Wpisów: 353
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 14:40
  • Licznik odwiedzin: 73 023 / 2803 dni
 
lilka123321
 
*Podobno mając kręcone włosy marzymy o prostych, a mając proste o puszystych lokach. Chyba coś w tym jest. Przy moich wiecznie niesfornych lokach, wywijanych w różne strony pasmach, włosach żyjących wiecznie swoim życiem, jednego byłam pewna - chociaż grzywka musi być u mnie idealnie prosta, codziennie. Dlatego dzisiaj, króciutka recenzją(za którą zresztą zabierałam się bardzo długo, bo jakby tu dobrze pokazać urządzenie, które na każdych włosach może zachowywać się inaczej) szczotki obrotowej - Phillipsa,Dynamic Volume Brush 8664*


z3.jpg


*Co oferuję producent* :

*Dzięki ceramicznej powłoce turmalinowej* włosy są bardziej lśniące. To specjalna powłoka, która skutecznie i równomiernie rozprowadza ciepło.
*Szczotka może obracać się w dwóch kierunkach* , dzięki czemu łatwo się z niej korzysta i można ją wykorzystywać do tworzenia różnych fryzur.
*Ustawienie „Care” zapewnia optymalną temperaturę* suszenia i chroni przed przegrzaniem. Włosy schną szybko dzięki silnemu nadmuchowi powietrza, jednak przy zachowaniu stałej, łagodnej temperatury.
*Pielęgnacja jonowa suszy włosy, nie elektryzując ich* . Emituje jony naładowane ujemnie, które zmniejszają skręcanie się włosów oraz wygładzają ich łuski, dodając fryzurze blasku i połysku.

Brzmi całkiem nieźle prawda? Dodajmy jeszcze (stosunkowo) niską cenę, a na dokładkę wizję idealnie prostych, lśniących włosów i ups, produkt ląduję w naszym koszyku. Zobaczmy czy faktycznie warto.

z2.jpg


Do zdecydowanych zalet szczotki należą dwie wymienne końcówki. *Tą powyżej(50mm) , z miękkim włosiem, wykorzystuję do szybkiego prostowania włosów i to własnie efekty tej okrągłej szczotki zobaczycie pod koniec postu* . Samo urządzenie jest bardzo lekkie, ma długi, obrotowy kabel, 3 prędkości suszenia i 2 prędkości obracania w obie strony. Do domowego użytku całkowicie wystarcza :)

z1.jpg


Druga końcówka(30mm), przypomina wyglądem lokówkę, a po przekręceniu, wysuwają się plastikowe ząbki. Ułatwia rozczesywanie, bez plątania i nadawanie włosom wyraźnych fal. Idealna do kręcenia i układania.

z5.jpg


*Efekty prostowania*

Efekty 'prostowania' widzicie na zdjęciach. Włosy nie są płaskie i idealnie proste, a efekty utrzymuję się zdecydowanie krócej niż w przypadku zwykłej prostownicy. *Ułożenie jest jednak bardziej naturalne, a włosy nie tracą swojej objętości, dla miłośniczek prostowania na tradycyjnej, okrągłej szczotce z wykorzystaniem suszarki, to rozwiązanie idealne* . Dla mnie , nie do końca - niesforne kosmyki, po kilku godzinach dają mi w kość, dlatego na razie prostownica wciąż jeszcze idzie w ruch. W weekendy, kiedy mam więcej czasu na zabawę z włosami, obrotowa szczotka jest jak znalazł. Na pewno zadowoli dziewczyny marzące o innej fryzurze każdego dnia, na internecie mnóstwo jest filmów, jakie cuda można wyczarować takimi gadżetami :) Jeśli lubicie eksperymentować i lubicie gadżety, dlaczego nie, najlepiej na własnych włosach przekonać się co nam pasuję :)

*Jestem ciekawa czy posiadacie takie urządzenie w domu i jak najczęściej je wykorzystujecie. Potraficie prostować/kręcić/układać obrotową szczotką lepiej niż tradycyjną lokówką czy prostownicą* :)


Zapraszam jak zawsze tu:
pastelovamoda.blogspot.com/
I tu:
instagram.com/lilithanii


Pozdrawiam!

Lila

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego